Kentsel Dönüşüm

Yaşamış olduğumuz tüm şehirlerde, gerek yılların verdiği yorgunlukla yıpranmış, gerek yapıldığı dönemdeki olumsuz imalat koşulları nedeniyle dayanıksız, belki de  hatalı / kusurlu imalatlar sonucu, fiziki deformasyona uğramış, çatlamış, yıkılmak için küçücük bir bahane bekleyen binaları her yerde görmek mümkün hale gelmiştir.

Deprem gerçeğiyle yaşayan ülkemizde, ömrünü doldurmuş veya hasar almış binaların yenilenmesi gerektiği ve bu sürecin ivedilikle başlatılarak sonuçlandırılması gerçeği, toplumumuzun büyük bir kısmınca kabul edilmiş, bu konuda bir araya gelinerek ortak menfaatler çerçevesinde Kentsel Dönüşüme Evet denilmiştir.

Bu konuda İlgili bakanlığın ve belediyelerin Kentsel Dönüşüme destek vermesi ve hatta teşvik etmesi neticesinde, bir çok bina yenilenmiş ve yenilenmeye devam etmektedir. Yenilenen bina örnekleri arttıkça toplumda bilinç daha da artmış, dönüşümler hızlanmıştır.,

TC MİMARLIK İNŞAAT LTD. ŞTİ. Olarak bu dönüşümde yerimizi almış, tecrübeli kadromuzla günümüz şartlarının çok ötesinde, sağlam, güvenilir ve modern yapılar inşa etmekteyiz.

Biz işimize sadece yenileme diye bakmıyoruz. Bizim için Kentsel Dönüşüm, bireylerin yaşam konforunu, şehrin yaşam konforuyla paralel hale getirip, üst düzey kalitede sürdürülebilir doğayla dost yapılar oluşturmaktır.

Kentsel Dönüşüm ile ilgili her konuda bizden destek isteyebilirsiniz.